Základní škola Židlochovice

4. C

Co nás čeká:

Září
3. 9. - začátek nového školního roku
18.9. Lesobádání – program Rezekvítek

Říjen
1.10. - třídní schůzky
2. 10. – Dopravní hřiště Hustopeče

4.10. Chytré tělo

9.10. knihovna Židlochovice
29. - 30. 10 - podzimní prázdniny

Listopad

Prosinec

4.12. Planetárium

11. 12. - třídní schůzky
22. 12. - 2. 1. 2019 - vánoční prázdniny

Leden

17.1. Bubnování

24.1. Planeta hmyzu program Lipka

Klasifikace za 1. pololetí se uzavírá v pátek 25. 1. 2019.

31. 1. - pololetní vysvědčení

1.2. - pololetní prázdniny

Únor
11. - 17. 2. - jarní prázdniny

Březen

Duben
15. 4. - třídní schůzky
18. 4. - velikonoční prázdniny

Květen

Červen

Klasifikace za 2. pololetí se uzavírá v pondělí 17. 6. 2019.

28. 6. - závěr školního roku

Individuální konzultace zákonných zástupců s vyučujícími si lze telefonicky nebo elektronicky domluvit kdykoliv během školního roku.

 

OMLUVENKY

Pokud dítě onemocní, je potřeba dát vědět do školy nebo tř. učitelce telefonicky nebo emailem.

Po absenci je potřeba psát omluvenky do omluvného listu. také uvolnění z vyučovacích hodin(zubař,..) musí být zapsáno v omluvném listu.

Zameškané učivo si žák sám doplní nebo přijde za učitelem a domluví se na možnostech doplnění nebo okopírování daného učiva.

 

 

Třídní učitelka: Ing. Lucie Šperková

Telefon:              +420 547 238 420

E-mail:                lucie.sperkova@zszidlochovice.cz

 

návštěva knihovny

20181009_082633  20181009_082703

 

setí

20181009_120602

 

 

1.

7.55-8.40

2.

8.50-9.35

3.

9.50-10.35

4.

10.45-11.30

5.

11.40-12.25

6.

12.35-13.20

POVvAjMČjTv 
ÚTČjMČj-ČTENÍVl 
STAjČjTVM-GEOMETRIE 
ČTMAjČjHvVl 
ČjMČj-ČTENÍInfInf
 
 
 

Lucie Šperková – Čj, M, Aj, Vl, Tv, Pč

Vilma  Zímová - Př                                vilma.zimova@zszidlochovice.cz

Petra Křížová – Hv                               petra.krizova@zszidlochovice.cz

Lubor Maněk – Informatika              lubor.manek@zszidlochovice.cz

Lenka Brenkusová – Vv                      lenka.brenkusova@zszidlochovice.cz

 
 
 
 
 - na jednotlivé předměty je potřeba se pravidelně připravovat - v českém jazyce, matematice a angličtině budou téměř každou hodinu krátké minutovky
- úkoly jsou zadávány do edupage a děti je mají v deníčku
- nosit rýsovací potřeby, úbor a další potřeby podle rozvrhu
ČTENÍ :
  1. TŘÍDA ČTENÍ Během roku prezentovat 5 knih

Doporučené (ne povinné):

  • MacDonaldová Betty : Paní Láryfáry
  • Waliams David: Babička Drsňačka, Pan Smraďoch, Malý miliardář
  • Jo Nesbo : Doktor Proktor a prdící prášek
  • Roald Dahl : Obr Dobr, Matylda
  • Pavel Šrut : Dva lelci ve skříni, Lichožrouti, Lichožrouti se vracejí
  • Jacqueline Wilson : Dvojčata v průšvihu
  • René Goscinny : Malý Mikuláš, Mikulášovy patálie, Mikulášovy prázdniny, Asterix a Obelisk
  • Joanne K. Rowlingová : Harry Potter
  • Clive Staples Lewis : Letopisy narnie
  • Jan Svěrák : Kuky se vrací
  • Astrid Lindgrenová : Pipi Dlouhá Punčocha, Ronja, dcera loupežníka
  • Daniel Defoe : Robinson Crusoe
  • Stefanie Zweigová : Rodiče jsou taky lidi
  • Iva Procházková : Středa nám chutná
  • Ivona Březinová : Útěk Kryšpína N.
  • Jaroslav Foglar : Hoši od Bobří řeky
  • Jeff Kinney : Deník malého poseroutky
 
 

INFORMATIKA - 1x za 14 dní

skupina na pátek 7.9.

Bělušová Adéla

Šimon Effenberger

Hanková Anežka

Hejdušek Tadeáš

Menšíková Markéta

Nos Adam

Rajlichová Klaudie

Štýbl Lukáš

Tondl Tobias

 

skupina na 14.9.

Adler Šimon

Batěk David

Danko Rostislav

Heinrich Marian

Jarošová Nicol

Krejčiřík Jakub

Macháčková Elena

Tesařová Sofie

Šubertová Kateřina Klára