Nový školní rok

Potřeby pro děti do přípravné třídy (hned první den):
Batůžek, do kterého se vejde svačina na dopoledne a odpoledne a formát A5
Přezůvky - podepsané

Dále (přinesou si v průběhu prvního týdne školy):
Sportovní oblečení na ven - tepláky, mikina, tenisky
Sportovní oblečení do tělocvičny - tričko, kraťasy, čisté tenisky/cvičky dovnitř s bílou podrážkou
Na výtvarné tvoření - pracovní košili nebo zástěrku

Vše podepsané a sbalené ve dvou plátěných pytlících (věci dovnitř a ven) na pověšení.

Přípravka

Žáci přijdou do školy v 8:10, vyučování bude trvat do 11:30, ihned bude následovat družina

1. ročník

Žáci přijdou do školy v 8:30, bude následovat slavnostní přivítání ředitelkou školy a panem starostou. V případě pěkného počasí na školní zahradě, za deště v multifunkčním sále v přístavbě. Pak budou děti ve třídách a budou probíhat třídnické práce. Vyučování skončí v 10:20, ihned bude následovat družina.

2. + 3. ročník

Žáci přijdou do školy v 8:10, vyučování skončí v 9:35, následuje školní družina.

4. + 5. ročník

Žáci přijdou do školy na Komenského v 7:55, vyučování skončí v 9:35, následuje školní družina.

Ranní družina zahájí provoz od úterý 4. 9. od 6:15.

6. - 9. ročník

Žáci přijdou do školy v 7:55, vyučování skončí v 10:35.