Lehkoatletický trojboj

V pátek 16. června se vybraní žáci 2., 3., 4. a 5. ročníku zúčastnili okresního kola atletického trojboje v Tišnově. Soutěžilo se v běhu na 50 m, hodu míčkem a ve skoku do dálky. I přes počáteční deštivé počasí se nakonec na nás usmálo nejen sluníčko, ale i štěstí a velmi pěknými výkony všech členů družstva si naši žáci zajistili celkově krásné 4. místo. Ve svých kategoriích se navíc individuálně umístily Lucie Daněčková z 4. A na 3. místě (starší žákyně) a Victoria Bayerová z 3. B na 2. místě (mladší žákyně).

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a těšíme se na další slibné výsledky nejen
v atletice.
                                                                                                                                           Lenka Ježková