Základní škola Židlochovice

Bronzový Pohár rozhlasu

Krajské finále atletické soutěže Pohár rozhlasu
se konalo 23.5.  v Břeclavi.

Soupeřily spolu nejlepší družstva základních a sportovních škol jihomoravského kraje.
Nejlépe si vedlo družstvo starších žákyň, které obsadily výborné 3. místo. Zvítězilo Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno.
Holkám se podařilo i do třetice vylepšit bodový součet družstva a malý kousek chyběl k druhému místu.
Starší žáci bojovali statečně a skončili těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Mladší žákyně sbíraly zkušenosti a obsadily 7. místo ve velmi vyrovnané soutěži.

I v tomto kole se podařilo dosáhnout na stupně vítězů a to rovnou 2x na 1. místo, když  Natálie Furchová zvítězila v běhu na 800 m a Desislava Hristová ve skoku dalekém.

Letošní ročník Poháru rozhlasu byl nad očekávání vydařený a všem nám udělal radost.
Gratulace všem žákům za velmi úspěšnou reprezentaci.