Bruncvík a jeho závod

V pátek 15. 1. 2016 se ve školní družině konala další celodružinová akce. Zábavné soutěžní odpoledne pro děti s názvem „Bruncvík a jeho závod“ se konalo na budově školy na Couf.náměstí. Děti v osmičlenných družstvech předvedly na připravených stanovištích svoji zručnost a dovednost, ale i znalost a hbitost. Úkolem bylo zapojit se v týmové práci a zapojit všechny smysly. Naše děti se aktivně zapojovaly do všech připravených soutěží s velkým nasazením. Za své nejlepší výkony byly tři družstva odměněny diplomem a malou odměnou. Na závěr každý účastník této soutěže obdržel sladkou odměnu. Naše celodružinová soutěž s Bruncvíkem se nám vyvedla. Všichni se těšíme na další soutěž, která nám znovu přinese radost a úsměv na tvář.