Dopravní soutěž

Poslední celodružinová soutěž připadla na pátek  30. května. A protože se nám kvapem blíží letní prázdniny a děti budou trávit čím dál víc času venku na hřišti nebo na kole, zaměřily jsme hru na dopravní znalosti a dovednosti.

Děti soutěžily tentokrát jednotlivě, každý sám za sebe. Na hřišti hledaly schované lístky s otázkami a odpovědi zapisovaly do kartiček. Ve druhé části čekal na každého krátký slalom na kole. Nešlo o čas, jen o překonání překážek a bezpečný návrat do cíle.

Děti si celou soutěž užily a snažily se, aby získaly některou z cen. Po sečtení bodů jsme vyhlásily vítěze, kterým se stal Jakub Oblezar a Anička Flajšingerová. Pro oba čekala cyklistická helma na kolo. Někteří dětí získaly drobnější cenu, ale i ta udělala velikou radost.

Vedoucí vychovatelka Jana Koupilová