Drakiáda

V pátek 12. 10. 2018 se za krásného, teplého, podzimního počasí ve školní družině konala Drakiáda. Takovéto akce jsou nejhezčí v doprovodu našich nejmilejších, a tak jsme pozvali rodiče, prarodiče, zkrátka všechny, kteří měli čas, aby se k nám na akci připojili. Abychom si zajistili ideální letecké podmínky, tedy vítr a dostatek prostoru, vyšli jsme si společně na Výhon nad starou cihelnu. Mnozí dospělí se při společném pouštění draků vrátili do svých dětských let a s nadšením sekundovali svým ratolestem.

Chtěly bychom rodičům, či prarodičům velmi poděkovat jak za účast, tak za pomoc, trpělivost a ochotu při výpomoci ostatním dětem, kterým se zpočátku nedařilo dostat draka do oblak.

A proto všem, kdo pomáhal, patří obrovský dík, za to že nakonec všichni odcházeli domů spokojení a s úsměvem na rtech.