Jako prase v žitě

V úterý 17. prosince se žáci třídy 8.E  zúčastnili v brněnské Lipce výukového programu nazvaného „Jako prase v žitě“.  Pod tímto trochu nezvyklým názvem se skrývalo povídání, simulační hry i získávání vědomostí o domestikaci, chování a životě hospodářských i domácích zvířat ve společnosti nás lidí. Žáci si trochu odlišným způsobem procvičili své znalosti o této problematice, které jsme probírali v hodinách přírodopisu během letošního podzimu a měli možnost o tomto tématu více přemýšlet. Strávili jsme zde příjemné dopoledne a dozvěděli jsme se i hodně zajímavostí, které nám rozšířili přehled.

Mgr. Petr Dvorník