Mokerská laťka

Mokerská laťka 9.4.2015

Ve čtvrtek 9.4. se vybraní žáci naší školy zúčastnili Mokerské laťky. Naši žáci na těchto závodech skákali do výšky, a to nad očekávání. Všechny naše dívky zdolaly laťku ve výšce 125 cm, což nám přineslo druhé místo u mladších žákyň pro Natálii Minaříkovou ze 7.D a osmé a deváté místo pro Elišku Tůmovou z 9.D a Kristýnu Spěvákovou z 8.A v kategorii starších žákyň. U chlapců jsme byli v očekávání, protože Richard Janíček z 9.B zde obhajoval první místo z loňského roku. Richardovi se bohužel nepodařilo tento výsledek obhájit, ale i přesto jsme získali první příčku ve starších žácích zásluhou Adama Sklenáře z 8.B, který překonal laťku ve výšce 160 cm. Richard skončil v této kategorii třetí s výkonem 150 cm. Za mladší žáky nás reprezentoval Lukáš Zámečník ze 7.B, který se umístil na pátém místě s výkonem 145 cm. Celkově hodnotím Mokerskou laťku velmi pozitivně, žáci zde předvedli své nejlepší výkony.
Mgr. Eva Kadlcová