Postup do KRAJSKÉHO KOLA

Výborně si vedla naše dvě družstva ve čtrvtek 14.5. v okresním kole Poháru rozhlasu v Brně  na stadionu AC Moravská  Slávia  Brno.

Družstva  mladších žákyň i starších žáků dokázala  ZVÍTĚZIT

a postoupit tak do krajského kola, které se bude konat v úterý 19.5. v  Břeclavi.

Napínává soutěž to byla až do konce, neboť hlavně poslední disciplína rozhodla o výrazném úspěchu družstev.

Medailová umístění jednotlivců:

1. místo - Petr Vávra (1500 m), Aneta Kolegarová (600 m)

2. místo - Natálie Furchová (600 m), Vojtěch Ryšánek (1500 m), Richard Janíček (výška), Radim Strach (koule), Natálie Minaříková (výška), Kateřina Šillerová (výška).

3. místo - štafeta A mladších žákyň, Natálie Furchová (60 m), Radim Strach (výška), Ondřej Ryšavý (1500 m)

Děkujeme za reprentaci a těšíme se  na krajské kolo, v kterém budeme chtít navázat na výborné výkony a bojovat o medailová umístění.