Sedmiboj

V pátek 24. 6. 2016 se družinové děti utkaly v sedmiboji – soutěži, ve které si prověřily nejen svou fyzickou zdatnost, ale také své vědomosti z různých oblastí. Hra díky krásnému počasí probíhala na hřišti, kde byly děti rozděleny do smíšených 4–6 členných družstev, a v průběhu hodiny plnily 6 sportovních úkolů a jeden vědomostní úkol, jenž sestával z 12 podotázek z přírody, starých pověstí českých, angličtiny či otázek týkajících se města Židlochovice. Družstva byla velmi šikovná a úkoly plnila s velkým nasazením.

Po sečtení všech bodů byly vyhlášeny výsledky:

Na vítězném prvním místě se umístilo družstvo ve složení: Michal Horák, Matyáš Kunc, Adélka Školová a Rostík Danko.

Druhé místo obsadilo družstvo: Míša Kolářová, Adrianka Bravencová, Nikolka Jarošová a Janička Psotová.

Třetí místo patřilo družstvu, které tvořili Terezka Holzknechtová, Sára Galochová, Tobiáš Cerman, Viktor Potomský a Pavel Grygar.

Děti získaly diplom a drobnou odměnu, ostatní soutěžící obdrželi alespoň sladkou cenu útěchy.