Sportovní den na 1. stupni

Dne  21.5. se celý první stupeň zúčastnil sportovního dne na hřišti základní školy. Pro všechny žáky byly připravené čtyři povinné disciplíny: hod míčem, běhy na 60m a 500m a skok do dálky. Kromě těchto soutěží byly připravené i jiné jako skákání v pytli, překážkový běh, vybíjená apod. Výkony v povinných disciplínách se vyhodnocovaly a nejlepší sportovci pak získali diplom s odměnou.  Ostatním to ale nemuselo být líto, protože každý zúčastněný obdržel sladkou odměnu. Všichni žáci šli do soutěží odhodlaně a naplno, sportovní výsledky předčily očekávání. Krásný slunný den si užili jak žáci, tak učitelé. Děkujeme kolegům Lukáši Přichystalovi a Davidu Kopečkovi za organizaci i přípravu a doufáme, že se akce uskuteční i příští rok.