Štafetový pohár

Za příjemného slunečného počasí se v pátek 20.4. uskutečnil závod  Štafetového poháru  ve sportovním areálu naší školy.  Zúčastnilo se ho 8 družstev z okolních škol. Naši školu reprezentovalo 16 vybraných žáků ze 3., 4. a 5.tříd ve složení:

Markéta Menšíková, Šimon Adler, Martin a Maroš Bachratí, Adéla Bělušová, Nicol Jarošová, Anežka Hanková, Jan Holzknecht, Nela Holešinská, Daniel Vida, Victoria Bayerová, Adam Horák, Lucie Daněčková, Patrik Hrazdíra, Anna Flajšingerová a Tomáš Dvorník.

Naši borci si doběhli pro zlatou medaili a postupují tak do dalšího kola. Druhé místo si vybojovala  ZŠ VRANOVICE  a bronzovou příčku  ZŠ MORAVANY.  Všechna družstva podala pěkné výkony. Velké poděkování patří organizátorům za perfektní přípravu celé akce a příjemnou atmosféru, dále paní zdravotnici za vynikající péči a především našim žákům za výbornou reprezentaci školy.

Markéta Dobrovolná