Vánoce v Želešicich

Již samotná cesta autobusem a vláčkem na místo určení a zpět  se stala pro nás příjemným dobrodružstvím. Projevili jsme se jako vzorní cestující a než jsme se nadáli, vyráběli jsme si ve vánočních dílničkách kapříka čtyřikrát jinak: z papíru, z pedigu, z perníkového a slaného těsta. Poté jsme zhlédli nádhernou vánoční výstavu s betlémem i s možností nákupu drobných dekorací, které jistě udělají radost našim blízkým. Záhy nás navštívil samotný pan ředitel  a provedl nás nově vybudovaným střešním ateliérem, kde je připravena i divadelní scéna pro jarní představení. Věnovali se nám i  učitelé  a společně s dětmi školy nás pozvali na fantastickou hodinu hudební výchovy.  Zazpívali jsme si koledy a závěrem si vyslechli pozvání na velikonoční setkání -  už se móóc těšíme.