Volejbal

Volejbalový turnaj v Zastávce u Brna

Družstvo chlapců z naší školy vstoupilo do volejbalového turnaje velmi bojovně a s nadšením. Turnaje v Zastávce u Brna se zúčastnily celkem čtyři družstva, naše žáky tudíž čekaly tři zápasy. Výkony kluků se zápas od zápasu zlepšovaly. Podařilo se jim i hodně důležitých úderů „obkoukat“ od soupeře. V posledním zápase se chlapci utkali s Ivančicemi v boji o třetí místo. Zápas byl velmi napínavý a zajímavý. Nakonec dospěl až do tiebreaku (rozhodující zkrácený set). S trochou štěstí a větší šikovností na naší straně se podařilo zápas překlopit ve vítězství. S velkou radostí a zaslouženě chlapci přebírali pohár za třetí místo v turnaji.  Jsem na naše žáky velmi pyšná a přeji jim mnoho úspěchů do dalších zápasů.