Volejbal

Ve středu 30.3.2016 se naše žákyně 8. ročníku zúčastnily turnaje ve volejbalu. Celkem se zúčastnilo 8 týmů různých výkonností. Po špatném losu jsme bohužel padly do těžší skupiny, ve které hrály tři poloprofesionální týmy a my. Bylo tedy pro nás těžké něco vyhrát, nebo alespoň soupeře potrápit. I přesto holky na hřišti velmi bojovaly a snažily se proti silným soupeřům uhrát co nejvíce bodů. Po dohrání skupiny, ve které jsme skončily na čtvrtém místě, jsme hrály ještě zápas o 7. místo. V tomto zápase jsme se již potkaly se soupeřem na naší úrovni a holkám se podařilo tento zápas vyhrát. Holky tedy skončily na konečném sedmém místě a nasbíraly cenné zkušenosti do příštího roku. S výkonem děvčat jsem velmi spokojena.