Výstava růží

Dne 15.9.2014 se ŠD vydala do zahradnického centra Hortis na exkurzi. Po příchodu do centra jsme se rozdělili na dvě skupiny a s půl hodinovým odstupem jsme vyrazili na prohlídku. Pracovnice centra nás  provedla rozsáhlým zahradnictvím až  k výstavě růži. Děti okouzlily jejich barvy a hlavně vůně. Po  prohlídce, fotografování a zakoupení suvenýrů dostaly děti půlhodinové volno. Mohly se samostatně projít po centru a brzy našly hrací koutek. Vyzkoušely  všechny houpačky, prolézačky  a  skluzavky. Odměnou za hezké chování dostaly zdarma krmení pro rybičky.  Na závěr našeho odpoledne v Hortisu jsme tedy nakrmili rybky v jezírku a  spokojení a plní zážitků jsme se vrátili do družiny. Děkujeme firmě Hortis za umožnění exkurze.

Jana Koupilová, vedoucí školní družiny