Základní škola Židlochovice

Divadýlko pro mateřskou školu

My, členové volitelného předmětu Dramatická výchova 9. ročník ze ZŠ Židlochovice jsme zakončili své působení na této škole excelentním vystoupením pro budoucí žáčky této školy, tedy děti ze školy mateřské.

Vše s námi nacvičila Mgr. Alexandra Bravencová a my jí děkujeme za její trpělivost, ochotu a veškerou pomoc s organizací.

Asi 3 měsíce jsme nacvičovali zpívanou pohádku O dvanácti měsíčkách, sami si vyrobili kulisy, vypěstovali fialky, jahody i jablka a dne 18.6.2024 jsme vše předvedli dvěma skupinám dětí z MŠ.

My sami jsme si hraní užili, doufáme, že se líbilo i všem dětem a jejich paním učitelkám.

Přejeme všem krásné prázdniny!

 

Účinkovali:

Klaudie Rajlichová, Kristýna Kučerová, Antonín Chmelař, Anežka Hanková, Julie Ondráčková, Karel Mihola, Barbora Mücková, Eliška Koubková, Sofie Tesařová, Aneta Jarošová, Barbora Lazarová, Natálie Elsnerová, Tereza Loskotová, Tereza Vašíčková