Nový školní rok

Vážení rodiče,

Zahajujeme nový školní rok a máme pro Vás několik informací. Vše, co se týká zahájení a organizace prvního školního týdne, hledejte na webu školy v záložkách 1. a 2. stupeň / nový školní rok 2022/23. Postupně doplňujeme informace, které můžete také najít na školním facebooku.

Nabídka kroužků s konkrétními termíny bude zveřejněna 9. září. Organizace kroužků závisí na časových možnostech vyučujících podle rozvrhu.

1. září si všichni žáci přinesou přezůvky, psací potřeby a poznámkový sešit. Žáci 6. ročníku si vezmou také aktovku na učebnice a počkají před školou na své třídní učitele, kteří si je vyzvednou, půjdou s nimi do šatny a do třídy. Jméno třídního učitele se dozvíte 31. srpna, kdy bude zveřejněno zařazení žáků 6. ročníků do tříd. Seznamy najdete na webu školy. Žáci budou uvedeni podle čísla jednacího z rozhodnutí o přijetí žáka, které jste od nás dostali.

Vážení rodiče, na vaše děti se těšíme a děláme vše pro to, aby začátek školního roku proběhl hladce.