Mikuláš a čerti s anděly

Letos jsme jako první navštívili dvě první třídy v budově na Tyršově ulici. Děti zazpívaly a peklu se ubránily, i odměnu dostaly.

Následně jsme navštívili budovy na Komenského ulici a Coufalíkově náměstí. Ve druhé až páté třídě jsme provedli kontrolu kázně, pořádku a znalostí žáků. Někteří uličníci – i uličnice sem tam – museli hodně slibovat, recitovat či zpívat, aby nepropadli peklu. Všichni ale nakonec slíbili vzorné chování a pilnou práci a mohli zůstat mezi svými spolužáky. Nakonec na všechny čekala sladká odměna, kterou jim andělé rozdávali. Mikuláš, čtveřice nezbedných čertů a čtveřice roztomilých andělů svou práci odvedli na výbornou a díky tomu nás od zítřka čekají ty nejhodnější děti na světě.

Mgr. Prášilík Adam