Základní škola Židlochovice

Beseda s „Komeťáky“

V úterý 28.1 se v odpoledních hodinách uskutečnila na naší škole neformální beseda osmáků s útočníkem hokejové Komety Brno Vojtěchem Němcem a jeho doprovodem z realizačního týmu HC Kometa Brno. Beseda byla určena jako odměna a poděkování  od  organizátorů projektu HOBIT z Fakultní nemocnice v Brně, do kterého je naše škola zapojena za příkladné praktické využití znalostí získaných v projektu našimi žáky Martinem Floriánem a Janem Záviškou.  Protože je Fakultní nemocnice partnerem HC Kometa Brno, umožnili žákům toto zajímavé setkání, ve kterém se osmáci dozvěděli něco více ze zákulisí života profesionálního sportovce a u nás tak oblíbeného sportu a týmu. Na závěr byla beseda spojena s autogramiádou a škola obdržela i milou pozornost v podobě volných vstupenek do brněnské ZOO a planetária a Vojta nám věnoval plakát A týmu i s podpisy hráčů.