Bowling

Dne 21. ledna a 30. ledna se uskutečnilo odpoledne II. ročníků bowlingového turnaje, který byl doslova pro každého, tedy pro děti, ale i pro jejich rodiče. Účastníci družiny a jejich rodiče byli rozděleni do čtyř týmů. V jednom týmu byli hráči různého věku, chlapci a děvčata. Děti se tak kromě jiného učily jeden druhému pomáhat, podporovat a povzbuzovat, ale také jak si vybrat správnou kouli, která byla právě pro ně nejvhodnější. Což pomáhá rozvoji logického myšlení a nácviku koncentrace. Turnajová hra trvala jednu hodinu, po které následovalo vyhodnocení všech týmů. Účastníci bowlingu byli ohodnoceni od prvního do čtvrtého místa, a to diplomem a sladkou medailí. Během hry se účastníci bowlingu posilňovali připraveným občerstvením.

Celá odpolední akce proběhla v restauraci Za komínem. Děkujeme panu Běhavkovi a obsluze restaurace, kteří byli velmi vstřícní a milý. Velké poděkování patří rodičům, kteří si udělali čas a přišli děti podpořit. Děkujeme a těšíme se na další společnou akci ve školní družině. Není nic krásnějšího, než úsměvy a radost na tvářích našich dětí