Bowlingový turnaj

Dne 22. února a 1. března jsme ve školní družině pořádali akci „BOWLING“, která byla spojená i s účastí rodičů našich dětí. Celá odpolední akce proběhla v restauraci Za komínem, kde se uskutečnil I. ročník bowlingového turnaje. Účastníci byli rozděleni do družstev a společně se svými rodiči hráli za jednotlivé týmy. Turnajová hra trvala 60 minut, po které následovalo vyhodnocení týmů. Účastníci bowlingu byli ohodnoceni od prvního do čtvrtého místa, a to diplomem a sladkou medailí. Během hry bylo připraveno pro všechny občerstvení.             Celé páteční odpoledne provázela dobrá nálada, a dle dětí toto odpoledne bylo „VYNIKÁJÍCÍ, VÝBORNÉ, PROSTĚ SUPER“.

Děkujeme panu Běhavkovi a obsluze restaurace, kteří byli velmi vstřícní a milí. Mnohem větší poděkování patří rodičům, kteří si udělali čas a přišli podpořit, ale také přidat ruku k výhře jejich týmu. Děkujeme a těšíme se již na další setkání. Nic není krásnějšího, než vidět radostné a šťastné naše děti.