Charitativní jarmark

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

naše škola každý rok o adventu pomáhá těm, kteří neměli v životě vždy štěstí. Letos jsme se rozhodli pomoci Jakubu Smejkalovi z Vojkovic. O Jakubově životním příběhu jste už dost možná slyšeli. Býval to mladý talentovaný judista, kterému se však život změnil v několika momentech v noční můru. V osmi letech ho srazilo auto a vypadalo to s ním velmi špatně. Lékařům se jeho život podařilo zachránit, ale skončil na vozíčku. Se svým osudem se však nehodlal smířit a po letech rehabilitací se mu podařilo vstát z vozíčku a dnes již opět chodí. Stále však musí navštěvovat rehabilitační pobyty v lázních, které jsou velmi drahé. Pokud se ptáte, jak tomuto chlapci můžete pomoci a ulehčit mu alespoň trochu jeho těžkou životní situaci, právě teď máte jedinečnou možnost. Stačí jen přijít na naše třídní schůzky a u vchodu do školy si zakoupit kupony. Ty v druhém patře vyměníte na jarmarku za výrobky, které žáci naší školy s pomocí svých učitelů vytvořili, nebo se zajdete hned vedle občerstvit do naší kavárničky. Není na tom nic složitého, tak pojďme společně Kubovi pomoci a pomozme mu splnit jeho největší sen - BÝT ZNOVU JAKO OSTATNÍ.

Za žákovskou radu

Martin Plášek, Eliška Skúpá z 9. B