Cimbálová muzika Réva

Jazz, klasická hudba, filmové melodie, lidové písničky, a dokonce i rock, to všechno dokáže zahrát Cimbálová muzika RÉVA s typickými lidovými nástroji. Díky značné pestrosti svého programu se RÉVA během deseti let své existence prosadila nejen doma, ale i v zahraničí. Jsme rádi, že jsme tuto skupinu mohli ve středu 13.11. přivítat v kulturním sále naší sokolovny. Velmi pěkného a zábavného koncertu se postupně zúčastnila celá škola. Děti i učitelé si mohli s kapelou nejen zazpívat, ale také zasoutěžit a na závěr i zatančit. Koncerty cimbálové muziky Réva pro školy jsou žánrově namíchány tak, aby děti poznaly, že i při cimbálu se mohou dobře bavit. Děkujeme skupině za pěkné vystoupení a těšíme se zase někdy nashledanou.