Základní škola Židlochovice

Den otevřených dveří ve ŠD

Den otevřených dveří ve ŠD

            Dne 27. ledna 2015 jsme se probudili do sněhového království a školní družina otevřela své dveře pro rodiče a veřejnost. Každý se mohl přijít podívat, tvořit s dětmi nebo si zacvičit. Děti v jednotlivých odděleních měly den jako každý jiný, takže si ho zase užívaly. Děti z oranžového oddělení se odebraly do tělocvičny. Tam se rozezněla hudba a pod vedením p. vychovatelky Štěpánkové si děti protáhly celé tělo při zumbě. P. vychovatelka Zatočilová měla pro děti z modrého oddělení připravenou výtvarnou práci. Děti malovaly srdíčka v různém zajímavém provedení. Děti v červeném oddělení pod vedením p. vychovatelky Dobrovolné se ocitly uprostřed zasněžené zimy. Děti si vyrobily papírové, barevné rukavice. A co čekalo na zelené oddělení? Tam se, ale děly věci. Děti se dozvěděly od p. vychovatelky Koupilové, kde, jak a proč vznikl lapač zlých snů. Některé děti se přiznaly, že mívají často špatné sny. Každé dítě si aspoň jeden lapač vyrobil a odnesl domů. Už se těšíme na sny.

            Jana Koupilová, vedoucí školní družiny