Základní škola Židlochovice

Den pro všechny

V pátek 2. června jsme společně s dětmi a rodiči vyrazili na kopec Výhon. Po cestě na děti čekalo několik úkolů, jako např. spočítat kolik fáborků potkáme; zjistit, kolik je tu děvčat a kolik chlapců; zazpívat hezkou písničku a protáhnout se pomocí dřepů. Po dobrodružné cestě zalité slunečními paprsky jsme uvítali stín, který nám vytvořily stromy v okolí hájenky. Tam jsme rozdělali oheň, dopřáli si špekáčků, dobrot a dostatku pití. Na pikniku jsme se s rodiči stihli pozdravit a s mnohými prohodit i několik milých slov. Děti byly nadšené z možnosti stavění bunkrů, honiček a dalších her v pestrém terénu, jenž se kolem hájenky rozkládá. Děkujeme rodičům za čas, který si udělali a přes velmi teplé počasí s námi v hojném počtu vyrazili. Všichni se moc těšíme na příští setkání.

 

                                                             Jana Koupilová, vedoucí školní družiny