Drakiáda

Podzim je už v plném proudu, teploty klesají a vítr fouká, čas pro pouštění draků. Proto školní družina v pátek 15. 10. 2021, uspořádala zábavu pro malé i velké „Drakiádu“, na kterou byli pozváni i rodinní příslušníci družinových dětí. Společně jsme vyšli na kopec Výhon nad starou cihelnu. Počasí bylo příjemné, obloha slunečná a větřík foukal tak akorát pro pouštění draků. Účast byla opravdu hojná a po vyšplhání se na kopec, děti společně s rodiči začali svoje draky přemlouvat k vzletu. Nebe nad bývalou cihelnou se tak za nedlouho zaplnilo draky různých velikostí a barev. Celé páteční odpoledne jsme si všichni užili. Velmi děkujeme všem rodičům za spolupráci a ochotu pomoci i ostatním dětem. Pohled na rozzářené úsměvy nejen dětí je pro všechny největší odměnou.