Základní škola Židlochovice

Okresní kolo v minifotbale

Po vítězství v okrskovém kole se výběr chlapců 8. a 9. tříd zúčastnil okresního kola v minifotbalu, které proběhlo ve středu 9.10.2013 opět na hřišti v Želešicích. Složení družstva: Jakub Marek, David Hýsek, Jiří Haněl, Marek Hušek, Pavel Švec, Vojtěch Ryšánek, Ondřej Ryšavý, Petr Pekárek, Jan Podborský, Marek Smejkal, Richard Janíček a Jakub Wolf. Mezi silnou konkurencí dokázal tým vybojovat krásné druhé místo, když v základní skupině porazil družstvo ZŠ Oslavany 1:0 a poté prohrál s týmem ZŠ Kuřim 0:1. V boji o finále se naše družstvo utkalo s týmem ZŠ Šlapanice, které dokázalo porazit 1:0. Ve finálovém utkání náš tým narazil opět na ZŠ Kuřim a po vcelku vyrovnaném souboji nakonec podlehl 1:3. Střelci: Jiří Haněl (1), Marek Hušek (1), Petr Pekárek (1).
Všem účastníkům patří velký dík za reprezentaci školy.

Mgr. David Kopeček - vedoucí družstva