Základní škola Židlochovice

Družina má talent

Dnes, 23. ledna, se v družině konal už druhý ročník soutěže „Družina má talent“. Děti vystupovaly jednotlivě, ve dvojicích nebo trojicích a předvést mohly cokoliv ze svého talentu. Viděli jsme několik tanečních vystoupení, slyšeli nadané zpěváky, navštívily nás dvě kouzelnice, gymnastka, kytarista, rozesmála nás trojice bavičů a mnoho dalších. Porota, ve které zasedly Klára a Karolína ze 4. B a jeden speciální host, to neměla vůbec jednoduché. Vyhodnocovala se první tři místa a jako bonus měla každá z vychovatelek svoji „divokou kartu“, kterou mohla ocenit talent, který ji osobně zaujal nejvíc. Děti si navzájem vytvořily příjemnou atmosféru a na každého odvážlivce čekala sladká odměna.

1. místo- Tom Pavelka a Vojta Otýpka (trik s kostkami)

2. místo- Zuzka Rubášová, Petra Havlová, Petr Kurečka (tanec)

3. místo- Kuba a Klárka Zatočilovi (tanec)

 

divoká karta:

  • Eliška Hojná (zpěv)
  • Romča Pavelka (zpěv)
  • Sára I. Višňovská (gymnastika)
  • Verunka Chupáčová (zpěv)