DRUŽINA MÁ TALENT

V pátek 6. 4. 2018 se konal už V. ročník soutěže: ,,Družina má talent“. Na soutěž se děti připravily a ukázaly rodičům, babičkám i vychovatelkám své dovednosti. Do poroty zasedli jak rodiče, tak i bývalý žák, který navštěvoval družinu ještě v minulém roce.  Děti předvedly širokou škálu svých zájmů a dovedností. Zpívalo se, tančilo, kouzlilo, malovalo se, našly se i děti, které zahrály na hudební nástroj, celé odpoledne vládla úžasná atmosféra. Jen porotě nebylo vůbec co závidět, měla to neskutečně složité. Ale vítězem byl úplně každý, kdo něco předvedl. Každý kdo se umístil, dostal diplom a mohl si vybrat cenu podle svého uvážení. Sladkou odměnu si odnesli všichni zúčastnění. Tak a teď už se můžeme jen těšit na další ročník.

Kategorie přípravky a 1. třídy:

1. místo: Ondrašíková Lea

Čerbáková Rozárie