Základní škola Židlochovice

Družina má talent

Ve čtvrtek 27. 4. 2023 se konala oblíbená soutěž: „Družina má talent“, letos již VIII. ročník. Na tuto akci byli srdečně pozváni rodiče, i prarodiče a někteří z nich zasedli i do poroty. Počáteční ostych děti brzy překonaly a následně nám předvedly širokou škálu svých zájmů a dovedností. Některé děti zpívaly, recitovaly a to i svoji tvorbu, hrály na kytaru, také na ukulele, tančily a předvedly sportovní sestavy, dokonce se i kouzlilo. Celým odpolednem vládla úžasná atmosféra. Porota měla velmi těžký úkol a to vybrat vítěze, ale nakonec zodpovědně a spravedlivě rozhodla. Vítězové byli odměněni diplomem, věcnou cenou a tři nejlepší z každé kategorie dostali i pohár vítězů. Děkujeme všem dětem za odvahu, neboť vítězem byl každý, kdo se zúčastnil. Také děkujeme za podporu rodičů a prarodičů. Samozřejmě se už také těšíme na další ročník.

Vítězové:

Kategorie první třídy a přípravka:

  1. místo: Dora K. – divadlo

                       Antonie D. – divadlo

  1. místo: Lena P. – recitace
  2. místo: Mikuláš R. – kouzelník

Kategorie druhé třídy:

  1. místo: Dominika H. – sestava mažoretky
  2. místo: Elen N. – hra na kytaru
  3. místo: Petr K. – kouzelník

Kategorie třetí a čtvrté třídy:

  1. místo: Karolína K. – recitace (vlastní tvorba)
  2. místo: Amálie G. - tanec

Barbora CH. – tanec

  1. místo: Natálie E. – hra na ukulele a zpěv