Základní škola Židlochovice

Družina má talent

V pátek 1. 3. 2024 bylo venku deštivého počasí, ale u nás ve školní družině panovala dobrá nálada, konal se již IX. ročník oblíbené soutěže „Družina má talent“. Na tuto akci byli pozváni rodiče, prarodiče, ale i sourozenci dětí z naší družiny. Jako každý rok, tak i letos byla porota složená z řad návštěvníků a neměla vůbec lehký úkol. Počáteční ostych děti brzy překonaly a následně nám ukázaly širokou škálu dovedností. Zpívalo se, recitovalo se, tančilo se, hrálo se i divadlo. Jako bonus nám nakonec zahrála na kytaru a zazpívala naše žákyně, která již školní družinu nenavštěvuje. Celým odpolednem vládla úžasná atmosféra, vítězové ve třech kategorií byli odměněni věcnými cenami. Děkujeme všem dětem za odvahu, neboť vítězem byl každý, kdo se zúčastnil. Také děkujeme za podporu rodičů a všech zúčastněných. A samozřejmě se těšíme na již X. ročník.

Kategorie první třídy:

  1. místo: Nele + Beáta – tanec
  2. místo: Vojta – zpěv
  3. místo: Natálie – zpěv + hra na bubínek

Kategorie druhé třídy:

  1. místo: Lea – zpěv
  2. místo: Lena – recitace
  3. místo: Antónie – recitace

Kategorie třetí a čtvrtá třída:

  1. místo: Mia – tanec
  2. místo: Dominika – sestava mažoretky
  3. místo: Alice - recitace