Základní škola Židlochovice

Družina má talent III. ročník

                 První únorový pátek se v družině opět otevřely dveře pro rodiče, sourozence a prarodiče našich dětí. Tentokrát to bylo k příležitosti už třetího ročníku oblíbené soutěže Družina má talent, která se konala v budově na Couf. náměstí. Maminek, tatínků a dalších příbuzných se sešlo opravdu hodně a děti tak měly velké a nadšené publikum. Vystupovat mohly děti samostatně, ve dvojici nebo ve trojici. Abychom mohli ocenit co nejvíce talentů, byly hodnocené zvlášť tři kategorie soutěžících- prvňáčci, druháci a starší děti. Ještě než mohla vystoupit první odvážná dvojice tanečnic, bylo potřeba vybrat porotu, která to tento rok opět neměla vůbec jednoduché. Nakonec se tohoto důležitého úkolu zhostila p. vychovatelka Koschová, p. Adlerová, p. Pavelková, p. Kňourková a pan Kadubec. Porota usedla na svá místa a už se mohlo začít. Děti se překonávaly a až na pár výjimek, které přemohla na poslední chvíli tréma, vystoupili úplně všichni. Viděli jsme spoustu krásných tanečních čísel, slyšeli nadějné zpěváky, rozesmály nás vtipy a zábavné scénky, uchvátila nás gymnastka i africký bubeník a s otevřenými ústy jsme žasli nad kouzelníky. Pak už se svého nejdůležitějšího úkolu zhostila porota a po krátké poradě vybrala vítěze. Ocenění dostali diplomy a drobné ceny a všichni odvážlivci si ještě na závěr zasloužili veliký potlesk za svoji snahu. Odpoledne se velmi vydařilo a už teď se těšíme na další rok.