Základní škola Židlochovice

Družina má talent

V pátek 17. 02. 2017 bylo venku ošklivé uplakané počasí, ale u nás ve školní družině panovala dobrá nálada. Konal se čtvrtý ročník soutěže: „ DRUŽINA MÁ TALENT“, soutěž proběhla v budově školy na Coufíkově náměstí. Sešli se tu rodiče, prarodiče a samozřejmě děti, které se pečlivě na soutěž připravily. Do poroty zasedli rodiče a dvě starší dívky, které naši družinu navštěvovaly v minulých letech. Jako v minulých ročnících, tak i letos to měla porota při výběru talentů velmi těžké. Děti předvedly širokou škálu svých dovedností a celé odpoledne proběhlo v úžasné atmosféře. Viděli jsme kouzelníky, mima, děti hrály na hudební nástroje, kreslily, zpívaly, tančily a jiné skvostné věci předváděly. S úžasem jsme sledovali taneční číslo Vilíka z první třídy, který nám zatančil Michaela Jacksona. Potom už bylo jen na porotě se zhostit svého nelehkého úkolu a vybrat vítěze. Každý oceněný talent dostal diplom, knižní cenu a sladkost. Sladkost si odnesli všichni vystupující i porota. Na závěr si ještě všichni zasloužili obrovský potlesk, byli jedním slovem skvělí. Tak a teď se již těšíme, co nám za talenty přinese příští pátý ročník.