Základní škola Židlochovice

Družina má talent VI.Ročník

V pátek 8. 3. 2019 se konala oblíbená soutěž: „Družina má talent“, letos již VI. ročník. Porota byla sestavena z řad rodičů a prarodičů. Děti překonaly počáteční ostych a předvedly širokou škálu svých zájmů a dovedností. Děti recitovaly, hrály na flétny, na klávesy, na ukulele, na harmoniku, předvedly nám judo a dokonce se i malovalo. Celé odpoledne vládla úžasná atmosféra. Jen porotě nebylo vůbec co závidět, měla to neskutečně složité. Ale vítězem byl úplně každý, kdo něco předvedl. Každý kdo se umístil, dostal diplom a mohl si vybrat cenu podle svého uvážení. Sladkou odměnu si odnesli všichni zúčastnění. Teď se jen můžeme těšit na další ročník. Děkujeme dětem, za jejich odvahu, mnozí si tak ověřili, že není nic jednoduchého vystupovat před publikem. Děkujeme rodičům a prarodičům za jejich čas a spolupráci při soutěži.

Kategorie přípravka a 1. třída:

1. místo: Cimbálek Filip

2. místo: Jarošová Iva

3. místo: Rudakevyčová Viktorije

Zvláštní cena poroty: Uttendorfská Meda

Kategorie 2. třídy:

1. místo: Čerbáková Rozálie + Ondrašíková Lea

2. místo: Yilmaz Kayra

3. místo: Průša Matyáš Josef

Zvláštní cena poroty: Knoll Richard + Průša Matyáš Josef

Kategorie 3., 4. a 5. třída:

1. místo: Fleková Viktorie + Chupáčová Veronika

2. místo: Koubková Eliška + Macháčková Elena

3. místo: Rubáš Vítězslav

Zvláštní cena poroty: Jarošová Klára + Maradová Sofie

 

Školní družina