Základní škola Židlochovice

Družina má talent VII. ročník

V pátek 1. 4. 2022 se po dvouleté pauze konala ve školní družině talentová soutěž „ Družina má talent“. Na odpolední talentovou akci byli srdečně pozváni rodiče, někteří i zasedli do poroty. Zpočátku děti bojovaly s ostychem, ale ten brzy opadl. Široká škála jejich dovedností nám ukázala, že máme různorodě nadané děti. Někteří zpívali, recitovali, kouzlili, baletili, tancovali moderní tance, ale viděli jsme i tanec se stužkou a ukázky technik juda a mnoho jiných zajímavostí. Děti byly úžasné. Porota měla velmi těžké hodnocení, ale spravedlivě a zodpovědně rozhodla. Vítězem se stal každý, kdo překonal svůj prvotní ostych a předvedl svůj talent. Vítězové byli odměněni diplomem a věcnou cenou, ostatní účastníci sladkou odměnou.  Celé odpoledne vládla velmi příjemná atmosféra. Děkujeme dětem za odvahu a rodičům za účast a spolupráci.

 

Vítězové:

1.Kategorie první třídy a přípravka:

1.místo: Magdalena Č. – balet

2.místo: Elen N. + Dominika H. – zpěv

2.místo: Michal F. – kouzelník

3.místo: David S. – hadí muž

3.místo: Tereza K. – tanec se stužkou

 

2.Kategorie druhé třídy: 

1.místo: Natálie E. – vlastní skladba/zpěv

2. místo: Nikol S. + Elen S. – tanec

3. místo: Amy W. + Sofiia K. – tanec

 

3. Kategorie třetí a čtvrté a páté třídy:

1.místo: Tereza M. – hula hoop

2.místo: Anežka H. + Ondřej H. + Veniamin R. – judo

3.místo: Zuzana N. + Barbora CH. - tanec