Základní škola Židlochovice

Družina má talent

24. ledna 2014, se v družině uskutečnil první ročník soutěže "Družina má talent". Děti mohly vystupovat  samostatně nebo po dvojicích . V porotě zasedly paní vychovatelky a speciální host Ondra Betáš. Ukázalo se, že děti přípravu nepodcenily, takže porota neměla vůbec jednoduché rozhodování. Viděli jsme několik tanečních vystoupení, slyšeli talentované zpěváky, recitaci, navštívila nás orientální tanečnice, hrálo se na flétnu, vyprávěly vtipy a předváděly scénky a dokonce přišla kouzelnice. Děti si navzájem vytvořily příjemnou a přátelskou atmosféru a navzájem si fandily. Všichni soutěžící dostali sladkou odměnu, na první tři místa čekaly diplomy a malé dárky. Doufáme, že příští ročník bude stejně povedený.
Jana Koupilová, vedoucí vychovatelka