Exkurze do hasičské stanice

V pátek 15. června družina vyrazila na exkurzi do hasičské stanice. Hasiči v Židlochovicích si pro děti připravili odpoledne plné zábavy, ale také mnoho důležitých informací. Děti si vyzkoušely stříkání na terč, prohlédly všechna auta, která hasiči mají k dispozici, ale také si prošly nově zrekonstruovanou stanici s posilovnou, kuchyní, ložnicí a dalšími prostory. Dětem byl ukázán hasičský výjezd, který v nich zanechal silný zážitek. Děti si odnášely z exkurze spousty zážitků, ale i informací o této velmi náročné práci hasičů. Tímto hasičům děkujeme za jejich čas, za dárečky pro děti a příjemně strávené odpoledne.

Jana Koupilová, vedoucí školní družiny