EXKURZE – HORTIS

Dne 9. 9. 2016 se školní družina vydala do zahradnického centra Hortis na exkurzi. Po domluvě s Ing. Chocholáčem, který nám umožnil projít vchodem pro zaměstnance, se družinové děti rozdělily dvou skupin a vyrazily s hodinovým odstupem. Při příchodu se děti zastavily u ohrádky s kozami, dozvěděly se, čím se kozy živí a jak se k nim mají chovat. Kozy svým mečením vítaly návštěvníky a nechaly se pohladit. Děti si prohlédly celé zahradnické centrum, zastavily se jak u okrasných dřevin, tak u jehličnatých keříků. Krásné prostředí doplnilo jezírko s barevnými rybami různých rozměrů. Je vidět, že zvířátka děti baví, ať jsou ve vodě nebo na pevnině. Poslední atrakcí byly houpačky a skluzavky, kterých si děti patřičně dosyta užily. Dětem nadšení zářilo z očí.  Na závěr bychom chtěli zahradnickému centru Hortis velice poděkovat, za příjemně strávené odpoledne v krásném prostředí.