Finále Jihomoravského kraje

POHÁR JE NÁŠ:))

Ve středu 27. listopadu se v Brně konal přebor Jihomoravského kraje ve šplhu. Naše škola měla možnost se zúčastnit a rozhodně neudělala žádnou ostudu! Soutěž probíhala ve čtyřech kategoriích:

Mladší žákyně (kategorie D III)- Natálie Týnová, Natálie Urbánková a Andrea Nebenführová

Starší žákyně (kategorie D IV)- Kristýna Sítková, Lucie Šárková a Sandra Vetešková

Mladší žáci (kat. H III)- Lukáš Martinek, Šimon Vrba a Jakub Jirda

Starší žáci (kat. H IV)- Štěpán Hanek, Michael Horák a Matěj Michalčík.

Jelikož se soutěže účastnilo přes 200 žáků z více jak dvaceti škol, tak byla konkurence opravdu veliká. A i když měli naši žáci ze začátku problém s elektronickou časomírou, tak to nijak neovlivnilo jejich výsledky.

Největší úspěch měli borci ve složení Horák, Hanek a Michalčík. Všem třem se podařilo vyšplhat pod 3 vteřiny a s tímto výsledkem dokázali celou soutěž vyhrát.

V kategorii jednotlivci s časem 2,44 s. získal bronzovou medaili Štěpán Hanek. Ve svých kategoriích byli z naší školy nejúspěšnější:  Kristýna Sítková (16. místo), Natálie Týnová (23. místo) a Lukáš Martinek (28. místo).

Všem zúčastněným bych chtěla moc poděkovat, nejen za jejich bojovnost a podporu, ale také za poslušnost, protože splnili, co bylo řečeno „Jeďte a vyhrajte to“.  :)))

Mgr. Hana Hudečková