Základní škola Židlochovice

Florbal starších žáků

Ve čtvrtek 12.11. se konalo v pohořelické sportovní hale okrskové kolo ve florbalu starších žáků. Naše družstvo se této soutěže již tradičně účastní a většinou si vedeme dobře. Tentokrát to už od začátku nebylo jaksi ono. V jedné z nalosovaných skupin se sešly silnější týmy v čele s favorizovanými Pohořelicemi. Družstva mezi sebou sehrála velmi vyrovnaná utkání. Náš tým patřil do  této skupiny a bohužel se nedokázal prosadit při zakončování akcí, takže nakonec prohrál všechny zápasy a ze skupiny nepostoupil.

Složení týmu: Lazar Jáchym, Jílek Patrik, Nentvich Jakub, Nentvich Jan, Sláma Tomáš, Mahovský Jakub, Rožnovský Matěj, Latta Jakub, Wolinger Petr, Rapáč Marek, Bělák Martin

Výsledky: Židlochovice : Pohořelice - 0:2, Židlochovice : Želešice - 0:2, ZŠ Židlochovice : Gymnázium Židlochovice - 2:3