Základní škola Židlochovice

Florbalový turnaj

V úterý 8.11. se v Pohořelicích konalo okrskové kolo ve florbalu starších žáků. Na soutěž dorazilo šest týmů a po vylosování do skupin byly ambice týmu vysoké.

Družstvo hrálo ve složení: Jakub Nentvich, Tomáš Večeřa, Petr Wolinger, Jakub Latta, Martin Bělák, Kryštof Nováček, Patrik Jílek, Jáchym Lazar, Jiří Koukal, Denis Ursacher, Jakub Mazal, Filip Janek, Miroslav Kresáč.

V základní skupině náš tým zvítězil po výhře nad družstvem ZŠ Vranovice 4:0 a remízou s Pohořelicemi 1:1.

V semifinále se však naše družstvo utkalo s pozdějším vítězem turnaje Gymnáziem Židlochovice, kterému podlehlo 1:3, a tak si kluci zahráli pouze o třetí místo, které po vyhraném zápase opět s týmem ZŠ Vranovice (4:0) získali.

I když složení týmu napovídalo, že by letos mohl klapnout postup do okresního kola, ve hře byla spousta chyb a málo týmového ducha. Máme se stále co učit :-)  

Mgr. David Kopeček