Halový fotbal

V úterý 24.3.2015 se uskutečnilo okresní kolo v halovém fotbalu v Ivančicích. Soutěže se zúčastnilo šest družstev. Tým ZŠ Židlochovice se utkal ve své skupině s družstvem TGM Ivančice. Zápas skončil remízou 0:0. Druhý zápas našich kluků s týmem ZŠ Střelice skončil 4:2 ve prospěch našich. Tímto náš tým vyhrál svoji skupinu a utkal se v semifinále s týmem Základní školy Vladimíra Menšíka Ivančice. V tomto duelu jsme bohužel prohráli 2:3 a tímto se náš tým zařadil do boje o třetí místo, které se podařilo vybojovat po výhře nad ZŠ Střelice s výsledkem 5:1.

Složení týmu: Petr Borovička, Marek Smejkal, Petr Pekárek, Vojta Ryšánek, Radim Zámečník, Robin Hádlík, Matěj Rožnovský, Ondřej Ryšavý, Martin Florián.

Mgr. David Kopeček