HOLLYWOOD PARTY

Za měsíc budou Vánoce, a tak, abychom si čekání zpříjemnili, jsme ve školní družině uspořádali pro děti zábavnou akci pod názvem „HOLLYWOOD PARTY“. Dne, 24. 11. 2017 se celá družina začala hemžit vílami, princeznami, kouzelníky, piráty a dalšími různorodými maskami. Po průvodu družinou následovalo představení masek a poté jsme pokračovali pouštěním písniček na přání, u kterých jsme zažili spoustu legrace. Nejlepší masky byly vyhodnoceny, ale upřímně, všechny masky byly skvělé. Děti si zasoutěžily, zatančily a celé odpoledne si pěkně užily. Je to jedna z mnoha akcí, kde se setkávají děti všech oddělení školní družiny, je to akce, která obohacuje kulturní život dětí a zároveň upevňuje vzájemné vztahy a probouzí v dětech fantazii. Zábavné odpoledne se všem moc líbilo a už se těšíme na další společnou akci.