Hračky pro dětskou onkologii

V rámci předvánočních třídních schůzek jsme ve škole již tradičně provozovali malou kavárničku. Rodiče a ostatní návštěvníci školy si rádi na chvilku odpočinou u dobré kávy, čaje a malého občerstvení, které pro ně včetně vzorné obsluhy vždy připraví naši žáci. Ti jsou motivování charitativním účelem této akce. Také letos se nám podařilo z dobrovolných příspěvků vybrat 2 500 Kč. Tyto peníze jsme ihned použili na zakoupení hraček pro děti, které musí zůstat na vánoce v Dětské nemocnici Brno na onkologickém oddělení. Hračky pečlivě vybraly paní učitelka Rotterová a speciální pedagožka Minaříková, obě členky školního poradenského pracoviště. V pátek 20.12. dárky dětem do nemocnice odvezli a předali p.učitelka Rotterová a pan učitel Kujal. Doufáme, že děti potěší a přejeme jim pěkné vánoce.