Silový víceboj krajské kolo

Jan Pelikán zvládl 12 shybů na doskočné hrazdě.

Pavel Švec za 30 sekund udělal 36 sed - lehů.

V úterý 3.12.2013 se v Brně na Střední škole polytechnické, Jílová 36 g uskutečnilo krajské kolo silového víceboje žáků základních škol. Od vzniku této soutěže je naše škola každoročně velmi úspěšná. Máme vždy skvěle připravené borce. Letos školu reprezentovali  Pavel Švec a Jak Pelikán a oba se zařadili  do absolutní špičky.
Pavel Švec se umístil na 2. místě a byl nejlepší mezi 36 soutěžícími ve dvou disciplínách (sed-leh a šplh).  Jan Pelikán nezůstal za Pavlem moc pozadu a probojoval se do TOP 10 na 9. místo.
Soutěžilo se ve šplhu na laně bez přírazu, trojskoku snožmo, shybech na doskočné hrazdě a v sedu-lehu za 30 sekund.
Oběma chlapcům  gratulujeme za předvedené výkony a těšíme se na příští rok, kdy mohou znovu reprezentovat, protože jsou  teprve v 8. ročníku a závodili se staršími chlapci.

2. místo zaslouženě pro Pavla Švece.

Výsledky krajského kola silového víceboje.

2. a 9. místo pro chlapce ze Židlochovic.