Lehkoatletický trojboj

V úterý 6.6. se žáci 1. stupně zúčastnili okrskového kola v lehkoatletickém trojboji. Probíhal u nás na hřišti ZŠ Tyršova. Trojboje se zúčastnily pouze 3 školy. Židlochovice, Hrušovany a Žatčany. My jsme skončili na krásném 2. místě ve složení: Adéla Bělušová, Šimon Adler, Victoria Bayerová, Daniel Vida, Lucie Daněčková, Jakub Zatočil, Adéla Ceklová a Ondřej Běluša. A protože postupují první dvě školy, čeká nás 16.6. finále okresního kola v Tišnově. Naši závodníci měli obrovskou radost z postupu a my jim přejeme hodně sportovních úspěchů v dalších závodech.

Mgr. Pavlína Srncová