Lehkoatletický trojboj

Ve středu 18. 5. se na hřišti ZŠ Tyršova sešlo šedesát dětí z okolních škol, aby změřily své síly. Zazávodit si přijely Blučina, Holasice, Hrušovany, Unkovice, Žabčice a Židlochovice. Děti soutěžily v hodu do dálky, běhu na 50 m a skoku do dálky. Naše desetičlenné družstvo v obsazení: Adélka Bělušová, Maroš Bachratý, Victorie Bayerová, Daniel Vida, Lucka Daněčková, Jakub Zatočil, Veronika Daněčková, Petr Kurečka, Anička Šubová a Štěpán Hanek, zvítězilo a zaslouží si velké DÍKY za krásné 1. místo. Na 2. místě se umístily Žabčice, na 3. místě Holasice. Všechny děti podaly skvělé výkony. Přejeme jim hodně štěstí do dalších sportovních úspěchů.

Mgr. Pavlína Srncová