Základní škola Židlochovice

Maškarní ples

V úterý, 14. dubna, se ve školní družině konal maškarní ples, který byl zároveň otevřeným dnem nejen pro rodiče. Těsně před 14. hodinou se vyzdobená třída začala hemžit nejrůznějšími maskami. Na děti čekalo v průběhu odpoledne několik úkolů, např. nafukování balónků na čas nebo hledání pohádkových dvojic. Všichni, kteří přišli v masce se mohli těšit na bohatou tombolu, takže tentokrát odcházeli všichni s odměnou. Děti si letos daly opravdu záležet a vybrat ty nejpovedenější kostýmy bylo opravdu náročné. Nakonec jsme speciální cenou za nejkrásnější masku ocenili tyto děti: Matýsek Středula- rytíř, Terezka Kolářová- Sněhurka, Jirka Zach- rytíř a Sára Višňovská- hippie slečna. Celé roztančené odpoledne se velmi povedlo a doufáme, že si ho užily nejen děti, ale i naši hosté z řad rodičů a babiček. 

                                         Jana Koupilová, vedoucí školní družiny